KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7748423
*
nr 774 8423
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Träsnitt, Jordi Arkö (f. 1951), bladets mått: 40x30
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 augusti 2012
kl 19:39:31
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik jordi arkö linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
6150 Träsnitt
2 st, Otto Paju (1926-2016), Estland. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:23
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:13
-
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:14
*
Jordi Arkö
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
nr 774 8423
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Träsnitt, Jordi Arkö (f. 1951), bladets mått: 40x30
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 27 augusti 2012 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik jordi arkö linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
6150 Träsnitt
2 st, Otto Paju (1926-2016), Estland. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:23 -
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:13 -
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:14